Акумуляторний пилосмок GAS 18V-1 Professional

3,030.00 грн.

Характеристики:

Напруга акумулятора 18 В
Вага без акумулятора 1.3 кг
Обсяг бачка 0,70 л
Робоча площа фільтра 55 см²
Максимальна витрата повітря (турбіна) 10,0 л/сек
Макс. розрідження (турбіна) 60 мбар
Тривалість роботи 18 В 7 хв/A/год.

2 всмоктувальні трубки, вузька насадка, гнучка подовжувальна трубка, картонна коробка, насадки для підлоги.

Порівняти
Артикул: 06019C6200 Категорії: ,

Опис

Акумуляторний пилосмок GAS 18V-1 Professional – дуже зручний інструмент для чистого монтажу та прибирання робочого місця або Вашого авто. Нова система ротаційного завихрення повітря в середині бачка, що зменшує навантаження на фільтр. Пилосмок оснащений потужним двигуном, який який забезпечує розрідження під вакуумним тиском 6 кПа та тривалий термін роботи (7 хв. на А/год).

Функція швидкого усунення накопиченого пилу та ємність для його збирання, яку можна мити, забезпечують просте очищення пристрою. Він має спеціальне вікно для очищення бака зі сміттям, яке знаходиться спереду пристрою. Це дозволяє швидко витрушувати сміття не знімаючи весь контейнер.

Акумуляторний пилосмок GAS 18V-1 Professional важить 1.3 кілограми, та має робочу площу фільтра 55 см², це дозволяє втягувати максимально 10 літрів повітря на секунду. А максимальне розрідження повітря на турбіні 60 м/бар.
У комплекті є адаптер для підключення пилосмоку до інструмента BOSCH, наприклад до шліфувальної машини або лобзика. Якщо треба прибрати підлогу, у комплекті є спеціальні подовжувальні труби, та насадка для підлоги. Для прибирання автомобіля, тут є вузька насадка, яка до речі, вдягається для зручності на гнучкий шланг який також у комплекті.

Технічні особливості Bosch GAS 18V-1 Professional (06019C6200)
• Досить потужний та компактний пилосмок, для сухого та вологого прибирання
• Оснащений системою ротаційного завихрення повітря подібну до циклону
• Працює від усіх акумуляторів професійної гілки BOSCH на 18V
• Країна виробник – Китай, гарантія три роки!