Акумуляторні ножиці Bosch Pro Pruner Professional

4,647.00 грн.

Характеристики:

Тип батареї Літій-іонна
Напруга акумулятора 12 В
Вага без акумулятора 0.8 кг
Макс. потужність різання деревини (гілка дерева) 25 мм
Габаритні розміри інструмента (ширина x довжина x висота) 110 x 311 x 56 мм
Тип двигуна Безщітковий

Постачається у картоні, без акумулятора та зарядного пристрою

Порівняти
Артикул: 06019K1020 Категорії: ,

Опис

Акумуляторні ножиці Bosch Pro Pruner Professional – це новинка у лінійці інструмента на 12 вольтів. Вони дуже потужні та легко перекушують гілку плодового дерева товщиною до 25 мм. Леза цих ножиць оброблені спеціальним антикорозійним покриттям, та виготовлені із загартованої сталі, вони прослужать дуже довго. Безщітковий двигун та металевий редуктор, гарантують легку роботу, та дозволяють відрізати до 4500 разів на одному заряді акумулятора. Відмінний вибір для великого господарства із садовими деревами та ягідними кущами.

Важливо знати що Bosch Pro Pruner Professional це також дуже безпечний прилад. Вони оснащені подвійною системою захисту від випадкового включення. Для активації ножиць, спочатку треба ввімкнути їх натиснувши на кнопку яка знаходиться біля індикатора заряду батареї. Після цього пролунає звуковий сигнал підтвердження активації, для активації леза, потрібно додатково, швидко натиснути двічі на курок. Пролунає другий звуковий сигнал і ножиці готові для роботи. Сама кнопка пуску є регулятором ходу леза, тобто лезо рухається тільки тоді коли палець на курку. Якщо палець прибрати лезо негайно повертається у початкове положення. Після завершення роботи, натисніть на курок на 5 секунд до звукового сигналу, ножиці закриються.

Акумуляторні ножиці Bosch Pro Pruner Professional працюють від усіх акумуляторів на 10.8 та 12 вольтів, професійної серії інструментів BOSCH. У комплекті постачається механічна викрутка для зручного обслуговування леза. Ручка приладу дуже тонка та ергономічна, вона буде зручною навіть для не великих жіночих рук.

Технічні особливості Bosch Pro Pruner Professional (06019K1020)
• Дуже потужний інструмент для великих об’ємів робот з обрізання гілок, лезо завжди гостре
• Безщітковий двигун, редуктор виготовлений з металу, корпус у середині з литого алюмінію
• Подвійна система безпеки, спочатку ввімкнути, потім два рази натиснути на курок
Це комплектація SOLO, постачається без акумуляторів та зарядного пристрою
• Країна виробник – Китай, гарантія три роки