Розпродаж!

Стрічкова шліфувальна машина Skil 7650 у валізі

3,050.00 грн.

Характеристики:

Потужність двигуна 900 Ватів
Регулятор швидкості 220-340 метрів на хвилину
Вага приладу 3.6 кг
Еквалайзер +
Струбцини +

Постачається у валізі, у комплекті 10 стрічок різного зерна, струбцини, еквалайзер, адаптер до пилососів. 

Порівняти
Артикул: F0157650MA Категорії: , ,

Опис

Стрічкова шліфувальна машина Skil 7650 у валізі – потужний інструмент для теслярів та столярів! Оснащена двигуном на 900 ватів, регулятором швидкості, фільтром який збирає пил, та еквалайзером. Це сталева пластина яка встановлюється під стрічку, вона не дозволяє робити ями коли треба шліфувати велику площу. За допомогою такої машини можна легко знімати велику кількість матеріалу. Адже ця машина використовується для первинної обробки дерева.

Для роботи під стінкою, одна з сторін шліфувальної машин абсолютно плоска, також спереду є регулятор напрямку стрічки. Він дозволяє підігнати стрічку максимально близько до краю. Також з внутрішньої сторони на корпусі є керамічна вставка яка не дозволяє щоб стрічка пошкодила корпус. Передача від двигуна на вал виконана через зубчатий ремінь.

Стрічкова шліфувальна машина Skil 7650 у валізі має доволі зручну ергономіку, та регульовану передню ручку, її можна встановити у багатьох положеннях. Фільтр за необхідністю знімається, у комплекті постачається гумовий адаптер під професійний пилосос. Також у комплекті є дві струбцини, які дозволяють перевернути шліфувальну машину та закріпити її на столі для стаціонарного використання.

Технічні особливості Skil 7650 (F0157650MA)
• Потужна шліфувальна машина з двигуном на 900 ватів та регулятором швидкості
• Тонке та грубе шліфування дерев’яних не оброблених поверхонь
• Також використовується для знімання старої фарби та лаку
• Регулювання швидкості у діапазоні 220-340 метрів на хвилину
• Постачається у валізі, зі струбцинами, фільтром, та адаптером до пилососів
• Країна виробник – Китай, гарантія три роки

Під час роботи зі стрічковими машинами завжди використовуйте засоби для захисту органів дихання. Завжди тримайте дріт живлення позаду, щоб він не потрапив під стрічку, це сама часто зустрічна поломка.