Розпродаж!

Акумуляторна батарея Bosch GBA 12V 6.0Ah

2,299.00 грн.

Характеристики:

Напруга акумулятора 12 В
Вага  385 Г
Розміри батареї 63 x 84 x 107 мм
Підходить до 10.8V та 12V Professional

1 x GBA 12V 6.0Ah aкумулятор (1600A00X7H ) Картона коробка

Порівняти

Опис

Акумуляторна батарея Bosch GBA 12V 6.0Ah призначена для живлення усіх інструментів Bosch Professional на 12V та 10.8V без виключення. Як існуючий інструмент так і для нових моделей. Це самий потужний акумулятор у лінійці на 12 вольтів, він на 50% працює довше за GBA 12V 4.0Ah.

Головною перевагою цих акумуляторів над іншими, є не велика вага та розміри. Усі інструменти що працюють від таких акумуляторів дуже мобільні та потужні. Найкраща сфера застосування це ремонти приміщень та квартир, меблеві виробництва, монтажі тощо..

Що до інструментів, рекомендується використовувати ці акумулятори для кутової шліфувальної машини, рубанка, фрезера або інших приладів з великою витратою енергії. Для такого інструмента цього акумулятора буде цілком достатньо. Зарядний прилад GAL 12V-40 заряджає такий акумулятор 1.5 години

Акумуляторна батарея Bosch GBA 12V 6.0Ah дуже надійний та надзвичайно міцний, він витримує падіння на бетон з висоти два метри! але усе-таки є рекомендації, які допоможуть збільшити термін службі акумулятора. Перше, якщо акумулятор не буде довго використовуватися, його слід зберігати у зарядженому стані, у теплому, сухому місці. Не слід залишати його у гаражі або багажнику авто зимою. Друге, без виключення усі Li-Ion акумулятори усіх виробників бояться глибокого розряду. Акумулятори Bosch GBA 12V оснащені системою захисту від розряду. Коли акумулятор розрядився майже до 5%, інструмент починає зупинятися. Не слід розряджати його повністю, це приведе до його поломки.

Виробництво цих акумуляторів розміщено у Малайзії, гарантія на них як і на весь інструмент Bosch складає три роки!