Розпродаж!

Акумуляторна батарея Bosch GBA 18V 5.0Ah

2,290.00 грн.

Характеристики:

Напруга акумулятора 18 В
Вага 620 G
Розміри батареї 74 x 115 x 56 мм
Країна виробник Малайзія

Постачається у картоні 1 x GBA 18V 5.0Ah aкумулятор (1600A002U5)

Порівняти

Опис

Акумуляторна батарея Bosch GBA 18V 5.0Ah це потужний та витривалий акумулятор XL розміру. Він працює з усіма існуючими інструментами Bosch Professional на 18V, та створений із застосуванням технології COOLPACK. Це подовжує термін його служби у порівнянні зі звичайним акумулятором на 100%.

Також акумулятор GBA 18V 5.0Ah оснащений індикатором розряду, що вказує на залишок заряду, це дозволить вчасно встановити його на зарядку.
При роботі з шурупокрутом оснащеним таким акумулятором, можна на одному заряді закрутити до 1000 шурупів 6х60, у дерево м’якої породи. Якщо встановити GBA 18V 5.0Ah на перфоратор, то він зробить до 190 отворів буром ∅ 6 мм. Також він має збалансований обмін тепла, що не дозволяє йому перегріватися під час роботи

Акумуляторна батарея Bosch GBA 18V 5.0Ah дуже надійна та надзвичайно міцна, вона витримує падіння на бетон з висоти три метри! але усе-таки є рекомендації, які допоможуть збільшити термін службі акумулятора. Перше, якщо акумулятор не буде довго використовуватися, його слід зберігати у зарядженому стані, у теплому, сухому місці. Не слід залишати його у гаражі або багажнику авто зимою. Друге, без виключення усі Li-Ion акумулятори усіх виробників бояться глибокого розряду. Акумулятори Bosch GBA 18V оснащені системою захисту від розряду. Коли акумулятор розрядився майже до 5%, інструмент починає зупинятися. Не слід розряджати його повністю, це приведе до його поломки.

Виробництво цих акумуляторів розміщено у Малайзії, гарантія на них як і на весь інструмент Bosch складає три роки!