Розпродаж!

Акумуляторна батарея Bosch ProCORE18V 12.0Ah

6,799.00 грн.

Характеристики:

Напруга акумулятора 18 В
Вага 1350 Г
Розміри батареї 77 x 117 x 91 мм
Країна виробник Малайзія
Клас виробу  Heavy Duty

1 x акумулятор ProCORE18V 12.0Ah (1600A016GU) Картона коробка

Порівняти

Опис

Акумуляторна батарея Bosch ProCORE18V 12.0Ah нова розробка покликана зробити акумулятори більш компактними, потужними та надійними. Для інструментів від Bosch з технологією BITURBO цей акумулятор забезпечує потужність до 1800 ватів!

А покращена технологія COOLPACK 2.0 підіймає його ресурс на новий рівень: понад 22700 циклів заряджання! Це на 135% більше ніж у звичайному акумуляторі.

Ці акумулятори повністю сумісні як з усіма новими інструментами на 18V, так і з тими що вже існують. Рекомендуємо застосовувати 12.0 акумулятори з торцювальними пилами, перфораторами SDS MAX, циркулярними пилами. Також вони будуть корисними для потужних шурупокрутів які часто використовують для свердління великими діаметрами у дереві або металі.

Акумуляторна батарея Bosch ProCORE18V 12.0Ah має дуже великий термін експлуатації, але усеж-таки є рекомендації, які допоможуть збільшити термін службі акумулятора. Перше, якщо акумулятор не буде довго використовуватися, його слід зберігати у зарядженому стані, у теплому, сухом місці. Не слід залишати його у гаражі або багажнику авто. Друге, без виключення усі Li-Ion акумулятори усіх виробників бояться глибокого розряду. Акумулятори Bosch ProCORE оснащені системою захисту від розряду. Коли акумулятор розрядився майже до 5%, інструмент починає зупинятися. Не слід розряджати його повністю, це приведе до його поломки.

Завод Bosch з виробництва усіх акумуляторів на 18V знаходиться у Малайзії, йому вже понад 30 років. Акумулятори мають гарантію на три роки, як і решта інструменту!