Розпродаж!

Акумуляторна батарея Bosch ProCORE18V 4.0Ah

2,790.00 грн.

Характеристики:

Напруга акумулятора 18 В
Вага 515 G
Розміри батареї 77 x 117 x 47 мм
Країна виробник Малайзія
Клас виробу  Heavy Duty

1 акумулятор ProCORE18V 4.0Ah (1600A016GB) Картона коробка

Доступно за замовленням

Порівняти

Опис

Акумуляторна батарея Bosch ProCORE18V 4.0Ah нова розробка покликана зробити акумулятори більш компактними, потужними та надійними. Він значно менший за попередника та має встановлений індикатор рівня заряду. А покращена технологія COOLPACK 2.0 підіймає його ресурс на новий рівень: понад 22700 циклів заряджання! Це на 135% більше ніж у звичайному акумуляторі.

Ці акумулятори повністю сумісні як з усіма новими інструментами на 18V, так і з тими що вже існують. Рекомендуємо застосовувати легкі акумулятори на 4.0Ah з інструментами які не мають дуже великої витрати енергії, наприклад з шурупокрутами, гайковертами, або легкими перфораторами. Це дасть Вам достатньо довгий цикл роботи на одному заряді, у порівнянні з часом зарядки одного акумулятора. Також Ви отримаєте легку вагу інструмента та відмінну ергономіку.

Акумуляторна батарея Bosch ProCORE18V 4.0Ah має дуже великий термін експлуатації, але усе-таки є рекомендації, які допоможуть збільшити термін службі акумулятора. Перше, якщо акумулятор не буде довго використовуватися, його слід зберігати у зарядженому стані, у теплому, сухому місці. Не слід залишати його у гаражі або багажнику авто зимою. Друге, без виключення усі Li-Ion акумулятори усіх виробників бояться глибокого розряду. Акумулятори Bosch ProCORE оснащені системою захисту від розряду. Коли акумулятор розрядився майже до 5%, інструмент починає зупинятися. Не слід розряджати його повністю, це приведе до його поломки.

Завод Bosch з виробництва усіх акумуляторів на 18V знаходиться у Малайзії, йому вже понад 30 років. Акумулятори мають гарантію на три роки, як і решта інструменту!