Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12-2 Solo

1,150.00 грн.

Характеристики

Тип патрону Швидкозатискний
Кількість обертів, (об/хв) 0-400 /1200
Крутний момент, (Нм) 27 /11
Патрон, (мм) 1-10
Кількість передач 2
Діаметр свердління метал/дерево 12/23мм
Тип акумулятора Ni-Cd
Ємність акумулятора, (А/год)
Країна виробництва Малайзія
Вага 1.5кг

Постачається без акумуляторів та зарядного пристрою

Порівняти
Артикул: 0601918J25 Категорії: ,

Опис

Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12-2 Solo – класична модель яка за довгі роки свого виробництва доказала свою надійність та безвідмовність. Він має дуже зручну ергономіку, добре лежить у руках. Тильна сторона ручки покрита Soft Grip матеріалом та не ковзає у руках. На передній частині є гумовий тримач для запасної біти. Також на корпусі є місце для кріплення петлі на руку.

Ця модель буде корисною при роботах з гіпсокартоном, збиранням меблів, або якщо Вам просто потрібен не дорогий, але надійний шурупокрут для гаража. Важливо зазначити що ця модель дуже дешева в обслуговуванні.

Швидко затискний патрон має діапазон затискання свердла від 1мм до 10 мм, також він оснащений стопором валу. Це дозволяє міняти біти та свердла однією рукою, та затягувати шурупи корпусом. Також шурупокрут має дві передачі, для свердління  та закручування шурупів. Діапазон швидкості першої та другої передачі: 0-400 об/хв, 0-1200 об/хв відповідно.

Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12-2 Solo  постачається без акумуляторів та зарядного пристрою, на той випадок якщо акумулятори у Вас наявні. Регулятор крутного моменту має 25 позицій, також шурупокрут оснащено реверсом. Постачається інструмент у зручній валізі, з двома акумуляторами, зарядним пристроєм та складними мультітулом BOSCH.

Технічні особливості Bosch GSR 12-2 Professional (0601918J25)
• Зручний надійний та дешевий в утриманні інструмент на кожен день
• Крутний момент 27 Н/м, максимальний діаметр шурупа 7 мм
• Постачається у валізі з двома акумуляторами та набором біт з тримачем
• Країна виробник – Малайзія, гарантія три роки.

Порада щодо використання: NiCd – тип акумуляторів, варто зберігати у напівзарядженому  стані, Під час інтенсивної роботи їх необхідно завжди розряджати повністю і потім ставити на зарядку. Ці акумулятори не можна заряджати коли вони ще мають заряд. Так ці акумулятори будуть служити дуже довго. Інші комплекти тут