Універсальний різак Bosch GOP 30-28 Professional

6,756.00 грн.

Характеристики:

Номінальна споживана потужність 300 W
Коливання на холостому ході 8.000 – 20.000 коливань/хв
Кут коливань ліворуч та праворуч 1,4 °
Вага 1,5 кг
Країна виробник Малайзія

Постачається у картонній коробці з 1 x занурювальним пиляльним полотном StarlockPlus BIM PAIZ 32 APB, Curved-Tec, Wood + Metal (2 608 662 558)

Порівняти
Артикул: 0601237001 Категорія:

Опис

Універсальний різак Bosch GOP 30-28 Professional може різати майже будь-що. Також він працює як шліфувальна машина, для цього існує спеціальна насадка дельтоподібної форми. Його можна застосовувати для різання дерева, метала, алюмінію, полімерів майже усіх типів, різні покриття для підлоги. Плінтус, або багет які вже встановленні та потребують доробляння. Фішка цього інструменту в можливості підлізти у найважчі куточки де не можливо працювати іншим інструментом. Він ріже шляхом горизонтального коливання на високій швидкості. Така універсальність досягається завдяки регулятору швидкості. Діапазон якого від 8000 коливань до 20000 на хвилину. А також завдяки кількості насадок, для різних матеріалів. Різноманітність цих насадок збільшується постійно. Вже давно є насадки з алмазом для плитки та вольфрамові для швів між плиткою.
Універсальний різак Bosch GOP 30-28 Professional має дуже надійний та простий механізм кріплення цих насадок – Star lock що запатентований фірмою Bosch. Він притискає насадку звичайним гвинтом, а для зручності кріплення по центру є два магніти які тримають насадку, щоб не впала. Насадки ТУТ

Технічні особливості Bosch GOP 30-28 Professional (0601237001)
• Широкий діапазон швидкості дозволяє різати майже все
• Різні виробники постійно випускають нові насадки для нових завдань
• Star Lock система кріплення дуже зручна та надійна
• Потужність двигуна 300 W дозволяє працювати тривалий час
• Різноманітність моделей: є як мережеві, так і акумуляторні версії
• Довгий шнур живлення на 4 метри, надійно закріплений на шарнір
• Постачається у різних комплектаціях, запитуйте у продавця.
• Постачається у картоні, з однією насадкою. Країна виробник  Малайзія

Лайф-хак: насадки на різаки з системою Star Lock підходять майже будь-які. Головне щоб болт який притискає її пролазив у центральний отвір самої насадки. Далі він її просто притискає. Так можна використовувати старі насадки від Bosch які були до системи Star Lock.