Розпродаж!

Ланцюгова пила Bosch AKE 35 S

3,699.00 грн. 3,290.00 грн.

Характеристики:

Потужність 1800 Ват
Тип живлення Мережа
Швидкість руху ланцюга 9 (м/с)
Довжина шини 35 См
Крок ланцюга 3/8 дюйми
Вага 3.9 кг

Постачається у картоні, кришка натяжного механізму, шина, ріжучий ланцюг, захисний футляр. 

Порівняти
Артикул: 0600834500 Категорії: ,

Опис

Ланцюгова пила Bosch AKE 35 S – це садовий клас інструментів, оптимальна для заготівлі дров, або чистки саду. Ця пилка має потужний двигун на 1800 ватів, який оснащений захистом від випадкового заклинювання. Як тільки оператор відпускає кнопку пуску, ланцюг зупиняється миттєво. Швидкість ланцюга 9 м/с, вага у зібраному стані 4.0 кг. Пилка має короткий дріт живлення. Для безпеки пилка оснащена аварійним механізмом зупинки, якщо заклинило ланцюг, достатньо відкинути захисний кожух. Повна зупинка відбувається за 0.1 секунди.
Дизайн та ергономіка теж на висоті, ланцюгова пила Bosch AKE 35 S однаково зручно лежить у руках як при зрізанні дерев, так і при нарізанні дров. Напрямна шина для ланцюга має довжину 30 см. Натяжний механізм ланцюга не потребує жодних інструментів. Червона кругла ручка виконує натяжку ланцюга, а чорна ручка притискає шину до корпуса. Змащування ланцюга відбувається автоматично, повного бачка масла вистачає на 15 хвилин безперервного різання. З зовні є зручне прозоре віконце бачка, де видно рівень масла.

Технічні особливості Bosch AKE 35 S (0600834500)
• Потужний мотор на 1800 ватів. Плавний пуск захищає мережу від перенавантаження
• Запобіжна муфта роз’єднує двигун та ланцюг миттєво, чикати зупинки ланцюга не треба
• Шина довжиною 35 см, швидкість ланцюга 9 м/с
• Зручно тримати як при горизонтальних, так і при вертикальних зрізах
• Дріт живлення короткий
• Країна виробник  Угорщина, гарантія три роки

Поради що до використання.
Не потрібно починати різати серединою шини. Спочатку треба встромити у колоду сталеві зуби які на корпусі біля шини, запустити двигун, дати йому розігнатися, а потім плавно опускати шину. Все як на бензинових моделях. Для безпеки двигуна, всередині є велика шестерня з дуже міцного полімеру, її завдання зламатися та вберегти двигун, якщо щось пішло не так. Вона дешева та легко міняється.