Розпродаж!

Фрезер Bosch POF 1200 AE

3,009.00 грн.

Характеристики:

Номінальна споживана потужність 1200 W
Потужність віддачі 650 W
Пристрій для затискання інструмента 6 та 8 мм , 1/4 дюйми
Частота обертання холостого ходу 11.000 – 28.000 об/хв
Макс. хід фрези 55 мм
Маса  без приладдя 3.4 кг

Постачається у картоні. У комплекті перехідник до пилососа. Вилковий гайковий ключ. Копіювальна втулка. Пазова фреза (Ø 8 мм). Паралельний упор затискні цанги (3 шт.) Центрувальний штифт. Три цанги на 6 та 8 мм а також 1/4 дюйми.

 

Порівняти
Артикул: 060326A100 Категорії: , ,

Опис

Фрезер Bosch POF 1200 AE сама проста модель фрезерів від Bosch, яка не має нічого зайвого. Чудово пасуватиме для майстрів – початківців або у звичайній майстерні на задньому дворі дачної ділянки. Двигун на 1200 ватів, оснащений регулятором швидкості та плавним пуском. Хід фрези 55 мм, цей параметр відповідає за можливу товщину заготовки. Для виконання однакових отворів або фрезерування на одній глибині, спереду є обмежувач занурення. У комплекті постачається одразу три затискні цанги для фрез. 6 мм, 8 мм, та 1/4 дюйми. Завдяки зручній кнопці блокування валу, фрези дуже легко замінюються. Пластиковий кожух для відведення пилу прикручується до платформи гвинтами що йдуть у комплекті. Це дозволяє під’єднати пилосмок. У самій опорній платформі є автоматичний механізм кріплення копіювальної втулки. Вона також у комплекті.
Фрезер Bosch POF 1200 AE має підошву що покрита пластиковою накладкою, щоб не псувати делікатні поверхні. Паралельний упор дозволяє робити рівні пази та зрізи на великих дистанціях. Зручно розташований важіль дозволяє плавно регулювати положення фрези. Дизайн ручок виконаний з вставками гумових елементів, що дозволить надійно утримувати інструмент навіть в рукавичках.

Технічні особливості Bosch POF 1200 AE (060326A100)
• Двигун на 1200 ватів має великий запас потужності та довгий термін служби
• Хід фрези 55 міліметрів, регулятор швидкості та плавний пуск
• Можливість під’єднання до пилосмока, відвід пилу у комплекті з гвинтами
• Три цанги, 6,8 мм та 1/4 дюйми для нестандартних фрез
• Постачається у комплекті з паралельним упором та прямою фрезою на 8 мм
• Країна виробник – Китай, гарантія три роки
Системне приладдя тут

Постачається у картонній коробці, у комплекті ключ для заміни фрез, боковий упор, три цанги, фреза 8 мм, копіювальна втулка. Також відвід пилу з прозорої пластмаси для доброї видимості робочої зони.