Фарборозпилювач Bosch PFS 5000 Е

7,099.00 грн.

Характеристики:

Номінальна споживана потужність 1.200 Ват
Продуктивність 500 мл/хв
Нанесення фарби 3 м² в 1 хв
Обсяг бачка
Маса приладу 4.8 кг
Довжина шлангу 4 м

Постачається у картоні:
Насадка для емалевих фарб (чорна)
Насадка для лазурей (сіра)
Насадка для фарби водоемульсійна (біла)
Фільтр для фарби
Щітка для чищення
2 резервуари для фарби з кришкою об. 1000 мл

Порівняти
Артикул: 0603207200 Категорії: ,

Опис

Фарборозпилювач Bosch PFS 5000 Е потужний та надійний інструмент для фарбування усіма типами будівельних фарб. Також він може розпиляти ґрунтовки, засоби для догляду за деревами та ще багато чого. Але його основна стихія  будівництво. Він легко впорається з фарбою для стін на водяній основі. Потужний двигун на 1200 ватів та регулювання повітряного потоку, дозволяють фарбувати стіни та стелі зі швидкістю 3 метрів квадратні на хвилину. Витрата фарби на максимальній потужності до 0.5 л/хв. Два контейнери для фарби на 1000 мл економлять час завдяки зведенню до мінімуму доливань під час роботи.
Сам двигун оснащено колесами, він дуже мобільний та не важкий. А процес фарбування дуже зручний завдяки повітряному шлангу довжиною 4 метри. Він зроблений з дуже якісної гуми, та ніколи не перетреться. Регулювання повітря знаходиться на самому пристрої, а на пістолеті для розпилювання фарби є регулювання витрати фарби. Можна регулювати натисканням на курок, а можна зафіксувати необхідну кількість.
Фарборозпилювач Bosch PFS 5000 Е має у комплекті три форсунки різного кольору, для різних типів фарб. Чорна форсунка для лаків що наносяться на дерево. Сіра форсунка для фарб по дереву, та біла для фарбування стін.
На самому вихідному соплі пістолета є регулювання напряму фарбування. Це червоний перемикач на три позиції: фарбування з гори до низу, з лівої на праву сторону, та пряма точка. Для фарбування, наприклад арматури або решіток.

Технічні особливості Bosch PFS 5000 Е (0603207200)
• Потужний та дуже простий у користуванні, довжина шланга 4 метри
• Система ALL PAINT дозволяє красити будь-якою фарбою
• У комплекті три форсунки та два бачки місткістю 1 літр
• Регульована витрата фарби та повітряний потік
• Постачається у картоні, вага приладу з усім приладдям 4.8 кг
• Виробник  Китай, гарантія три роки