Розпродаж!

Лазерний далекомір Bosch GLM 120 C Professional

9,150.00 грн.

Характеристики:

Діапазон вимірювання 0,08 – 120,00 м
Точність вимірювання ± 1.5 мм
Діапазон вимірювання кута нахилу 0 – 360° (4 x 90°)
Передавання даних Bluetooth™ 4.2 Low Energy
Електроживлення 1 x 3,6 В літій-іонний акумулятор (3120 мA/год)
Вага, близько 0.21 кг
Одиниця виміру м/см/мм/фут/дюйм/фут-дюйм
Кількість параметрів у пам’яті 50
Цифровий приціл вбудована
Тривалість вимірювання < 0,5 с

Зарядний пристрій Micro-USB, Захисна сумка, Кабель Micro-USB, Ремінець для носіння, Сертифікат виробника.

Доступно за замовленням

Порівняти
Артикул: 0601072F00 Категорії: ,

Опис

Лазерний далекомір Bosch GLM 120 C Professional – ідеально підходить для спостереження за навколишнім середовищем та точного вимірювання навіть під час роботи на відкритому повітрі. Цифрове прицілювання дозволяє візуально розпізнавати цілі поза приміщеннями на відстані до 120 метрів. 2,8-дюймовий кольоровий дисплей із захисним екраном забезпечує оптимальну чіткість та довговічність. Швидке збирання та документування виміряних значень завдяки кабелю Micro-USB та додатку Measure On.

За допомогою Micro-USB або Bluetooth технологіям передає дані на Ваш гаджет. Тут їх можна обробляти у спеціальному додатку та одразу готувати проєкти. У цій рулетці є просто усі формули які можна використовувати на будівництві. Формули для визначення площини, об’єму, трапеції, розгорнутих кутів. Непряме вимірювання за теоремою Піфагора, подвійне вимірювання за теоремою Піфагора, комбіноване вимірювання за теоремою Піфагора. Вимірювання площі стін, таймер, режим розмітки, мінімальне – максимальне значення. Також тут є тривале вимірювання для визначення перепадів на відстані. Гіроскоп.

Лазерний далекомір Bosch GLM 120 C Professional для вимірювання на великих дистанціях використовує відеокамеру. Закріпивши прилад на штативі, на самому дисплеї можна побачити точку прицілювання. Також її можна наблизити за допомогою Zoom in. Цей лазерний далекомір є найкращим вибором для вимірювання на великих відстанях, в складних умовах та в умовах поганої видимості.

Живлення приладу забезпечує Li-Ion акумулятор, 3,6 вольта на 3.12Ah, він заряджається від зарядки що постачається у комплекті. GLM 120 C Professional також має зручний інтерфейс HMI з коліщатком для швидкого доступу до всіх функцій, а також довідкою з детальними зображеннями, що ілюструють всі функції

Технічні особливості Bosch GLM 120 C Professional (0601072F00)
• Максимальний функціонал від одного приладу, усі формули, відстань до 120 метрів
• Bluetooth, Micro-USB, працює з додатком Bosch Measure On, живлення Li-Ion 3.12 Ah
• Інтуїтивно зрозуміле управління, інтерфейс HMI, коліщатко для швидкого доступу
• Відеокамера з функцією приближення, повноцінний дисплей з стійким захистом
• Країна виробник – Малайзія, гарантія три роки

Приладдя.