Розпродаж!

Металошукач Bosch DMF 10 Zoom Professional

1,999.00 грн.

Характеристики:

Макс. глибина пошуку 100 мм
Глибина виявлення, магнітні метали, макс. 100 мм
Глибина виявлення, немагнітні метали, макс. 70 мм
Глибина виявлення, електричні дроти під напругою, макс. 50 мм
Захист від пилу та бризок IP 54
Електроживлення 1 x 9 В 6LR61
Автоматичне вимикання, близько 5 хвилин
Вага, близько 0.27 кг

 


Постачається у комплекті з футляром, крона на 9V, два олівці Bosch.

Порівняти
Артикул: 0601010000 Категорії: ,

Опис

Металошукач Bosch DMF 10 Zoom Professional призначений для пошуку об’єктів у стінах стелі та підлозі. Він розпізнає арматуру, кольорові метали, дроти живлення та металопластикові труби. Незмінний під час ремонтів та будівництві, також при монтажах різної складності. Наприклад при монтажі системи кондиціонування, або просто для встановлення полички, у місці де є ризик перебити провід у стіні або трубу опалення.

За принципом дії, прилад – ультразвуковий. Він розпізнає магнітні та не магнітні метали, а також має режим розпізнавання дерева, та окремо реагує на проводку під напругою. Це відбувається автоматично, або окремо вмикається режим пошуку дротів живлення. Також за допомогою Bosch DMF 10 Zoom можна знайти місце де провід перебитий. До місця де є напруга, на дисплеї світиться значок напруги, якщо дріт живлення без напруги, прилад визначає його як не магнітний метал.

Металошукач Bosch DMF 10 Zoom Professional також має функцію Zoom, це велика червона кнопка на корпусі, при натисканні на неї прилад працює на максимальному рівні чутливості. Якщо треба знайти десь дерев’яну закладну під гіпсокартоном, то цю кнопку треба тримати постійно. Кольоровий, світловий індикатор по центру приладу, має декілька режимів роботи. Він по різному реагує на приближення до об’єктів у стіні. А на напругу реагує швидким мерехтінням та звуковим сигналом одночасно. Гучність звукового сигналу регулюється окремо.
Для максимально точного визначення об’єктів у стіні, слід дотримуватися двох правил. Перше: приладом треба водити тільки згори до низу, або зліва на право, не слід виконувати кругові рухи. Друге, після отримання сигналу, проведіть приладом в одному і тому місці два-три рази.

Технічні особливості Bosch DMF 10 Zoom Professional (0601010000)
• Для пошуку у стінах з бетону та цегли, гіпсокартон, та інші будівельні матеріали
• Розрізняє кольорові та чорні метали, дроти живлення під напругою
• Металопластикові труби, дерево. Має світловий індикатор та звуковий сигнал
• Кнопка Zoom для максимальної чутливості сигналу
• Країна виробник – Чехія, гарантія три роки!