Металошукач Bosch GMS 120 Professional

3,690.00 грн.

Характеристики:

Макс. глибина пошуку 120 мм
Глибина виявлення, магнітні метали, макс. 120 мм
Глибина виявлення, немагнітні метали, макс. 80 мм
Глибина виявлення, електричні дроти під напругою, макс. 50 мм
Глибина виявлення, дерев’яні несні конструкції, макс. 38 мм
Типи стін Гіпсокартон
Захист від пилу та бризок IP 54
Ідентифікація матеріалу Кабель під напругою
Метал
Електроживлення 1 x 9 В 6LR61
Об’єкти, які розпізнає детектор магнітні метали (наприклад, залізо)
немагнітні метали (наприклад, мідь)
електропроводка під напругою
дерев’яні конструкції

У комплекті захисна сумка, ремінь на руку, батарейка живлення 1 x 9 В 6LR61

Доступно за замовленням

Порівняти
Артикул: 0601081000 Категорія:

Опис

Металошукач Bosch GMS 120 Professional – призначений для визначення розташування об’єктів в стінах перед свердлінням. Гарантує високу безпеку, особливо для майстрів, що виконують ремонтні роботи при встановленні шаф, кухонних стійок, раковин, котлів і систем опалення. А також при встановленні кондиціонерів і пульверизаторів. Від дерев’яних конструкцій з гіпсокартону (3,8 см) і кабелів під напругою (5 см) до кольорових (8 см) і чорних металів (12 см) — цей універсальний інструмент виявляє різні матеріали для глибокого сканування до 12 см.

За принципом дії, прилад – ультразвуковий. Він розпізнає магнітні та не магнітні метали, а також має режим розпізнавання дерева, та окремо реагує на проводку під напругою. Це відбувається автоматично, або окремо вмикається режим пошуку дротів живлення. Також за допомогою Bosch GMS 120 Professional можна знайти місце де провід перебитий. До місця де є напруга, на дисплеї світиться значок напруги, якщо дріт живлення без напруги, прилад визначає його як не магнітний метал.

Металошукач Bosch GMS 120 Professional має покращений дисплей з підсвіткою, яку можна вмикати та вимикати окремо. Індикація на екрані значно краща ніж у попередніх моделях, тут функція Zoom діє постійно. Також як і у попередніх моделей є відображення рівня заряду батарейки. Кольоровий, світловий індикатор по центру приладу, має декілька режимів роботи. Він по різному реагує на приближення до об’єктів у стіні. А на напругу реагує швидким мерехтінням та звуковим сигналом одночасно. Гучність звукового сигналу регулюється окремо. Для максимально точного визначення об’єктів у стіні, слід дотримуватися двох правил. Перше: приладом треба водити тільки згори до низу, або зліва на право, не слід виконувати кругові рухи. Друге, після отримання сигналу, проведіть приладом в одному і тому місці два-три рази.

Технічні особливості Bosch GMS 120 Professional (0601081000)
• Збільшена глибина пошуку у порівнянні з попередніми моделями, покращений інтерфейс
• Підсвітка дисплею, окремий режим пошуку дротів живлення
• Країна виробник – Малайзія! Гарантія три роки.