Пилосмок Bosch GAS 15 PS Professional

6,349.00 грн.

Характеристики:

Номінальна споживана потужність 1.100 W
Вага 6,0 кг
Місткість контейнера, брутто 15 л
Місткість контейнера, нетто 10 л
Об’єм резервуара, нетто, вода 8 л
Робоча площа фільтра 2.300 см²
Максимальна витрата повітря (турбіна) 53 л/сек
Макс. розрідження (турбіна) 270 м/бар

1 шт. шланг 3 м (2608000570), Втулка для інструмента, Вузька насадка, Зігнутий перехідник, Набір насадок для підлоги, Труби (2 шт.)

 

Порівняти
Артикул: 06019E5100 Категорія:

Опис

Пилосмок Bosch GAS 15 PS Professional найменша та найлегша модель, що працює від мережі. Призначений для сухого та волого прибирання під час будівництва та ремонтів. А також для роботи з інструментом що передбачає під’єднування пилосмока. На корпусі розміщена розетка, для тандемного пуску інструмента разом із пилосмоком.

Пилосмок оснащений двигуном на 1100 ватів, та фільтром з робочою площею 2.300 см², це забезпечує потужність всмоктування у 53 літри повітря на секунду. Також тут застосована нова система фіксації мішків для пилу. Тепер до цієї моделі підходять мішки як від побутової серії пилосмоків Bosch, так і від професійних.
Компактний та зручний дизайн пилосмоку робить його чудовим вибором саме для монтажу, його розміри 360 мм на 440 мм. А вага усього 6 кілограм.

Пилосмок Bosch GAS 15 PS Professional оснащений зручною ручкою для транспортування, та можливістю розмістити усі насадки на корпусі. Також є спеціальне місце для зберігання змотаного шлангу, довжина якого становить 3 метри.

Важливо зазначити що у комплекті є адаптер конусної форми, який підходить до усього інструменту Bosch, який передбачає роботу з пилосмоками. А також автономними  системами видалення пилу, яких Bosch теж чимало виробляє.

Технічні особливості Bosch GAS 15 PS Professional (06019E5100)
• Надійний та компактний пилосмок класу Heavy Duty для монтажу та прибирання
• В залежності від типу роботи, може працювати з мішками або без
• Поліестеровий фільтр має додатковий захист, та напів-автоматичну систему чистки
• Постачається з комплектом насадок для прибирання та адаптером до інструменту
• Країна виробник – Китай, гарантія три роки!