Шабельна ножівка Bosch GSA 1300 PCE Professional

9,743.00 грн.

Характеристики:

Номінальна споживана потужність 1.300 W
Частота руху на холостому ходу 0 – 2.900 ходів/хв
Вага 4,1 кг
Пилка, довжина ходу 28 мм
Глибина різання в деревині 230 мм
Глибина різання в металічному профілі та металічних трубах 20 мм
Серія Heavy Duty

Валіза для інструментів, 1 x ріжуче полотно для шабельної пилки S 123 XF, Progressor for Metal (2608654416), 1 x ріжуче полотно для шабельної пилки S 2345 X, Progressor for Wood (2608654403) 

 

Порівняти
Артикул: 060164E200 Категорія:

Опис

Шабельна ножівка Bosch GSA 1300 PCE Professional це інструмент з максимальною потужністю у професійній серії ножівок. Розроблена для демонтажу та розрізання металевих конструкцій, дерев’яних конструкцій. Демонтаж віконних рам із дерева разом з цвяхами, розпилювання старих автомобільних кузовів та металолом. Виконання GSA 1300 PCE дозволяє використовувати цю ножівку у найважчих умовах. Корпус редуктора виконаний з алюмінію та добре ізольований гумою, чудова ергономіка дозволяє легко працювати у рукавичках. У середині корпуса розміщений амортизатор, який значно зменшує вібрацію на руки. Також ножівка оснащена додатковою системою Vibration Control, це механізм у середині редуктора для більш стабільної роботи ножівки.

На корпусі розміщений надійний металевий гак, для підвішування ножівки на будівельні ліси або на монтажний пояс. Опорний стіл регулюється у трьох положеннях, та оснащений LED – підсвіткою робочої зони. Регулювання відбувається без додаткових інструментів, проте натискання на кнопку. Якщо потрібно упор легко зняти.

Шабельна ножівка Bosch GSA 1300 PCE Professional оснащена класичним кріпленням полотен, яке використовують усі провідні виробники полотен у світі. Кількість варіантів – незліченна! Метал, дерево, пластмаса, гума, дерево з гвіздками, картон, лід, газобетон та будівельний камінь, цегла. Матеріали що використовують для утеплення або ущільнення. Та це далеко не повний перелік застосування. Деякі фірми виробляють напилки для дерева та металу. Є полотна для металу з позначкою Flexible, воно гнучке, може зрізати трубу що виступає зі стіни, прямо під край. Завдяки тому що воно гнеться і ріже у такому положенні.

Технічні особливості Bosch GSA 1300 PCE Professional (060164E200)
• Для дійсно важких умов експлуатації! Heavy Duty інструмент для демонтажу
• Легко ріже газобетон та будівельне каміння товщиною до 400 мм
• Автоматичне кріплення полотна, регулятор швидкості, 1300 ваті двигун
• Підсвітка робочої зони, сталева скоба для монтажного поясу
• Довжина дроту живлення 4 метри, постачається у валізі
• Країна виробник – Китай, гарантія три роки