Вологомір деревини Bosch UniversalHumid

1,199.00 грн.

Характеристики:

Діапазон вимірювання в режимі 1 7,1 – 74,7 %
Діапазон вимірювання в режимі 2 6,4 – 61,9 %
Точність вимірювання** ± 1%
Тип точності Точність вимірювання провідності (типова)
Автоматичне вимкнення 5 хв
Вага 0.16 кг
Розміри інструмента ш/д/в 56 мм/187 мм/44 мм – відповідно
Тип батареї 1,5 В LR03 (AAA)
Вага з упаковкою 0,45 кг
Кількість елементів живлення 3

Постачається у блістері 

Порівняти
Артикул: 0603688000 Категорія:

Опис

Вологомір деревини Bosch UniversalHumid дуже корисний прилад, який допоможе при будівництві об’єктів з кругляка, укладання паркету. Або якщо треба перевірити деревину перед нанесенням покриттів, таких як фарба або лак. Вимірюється опір, який виникає під час електропровідності, що вказує на значення вологості у %. Аби виміряти цей показник, варто знайти чисте (без сучків, гнилі, плісняви, смоли тощо), необроблене дерево, товщина якого від 5 мм.

Працює як ззовні, так і в середині приміщення. Для горючих матеріалів варто проводити вимірювання у 3 точках — 5 см ліворуч і праворуч від краю, посередині колоди. Є 2 режими вимірювання, які відрізняються за типом дерева. Так, до першого відносять клен, береза, модрина, вишня, ялина; до другого — ясен, сосна, дуб, волоський горіх, бук. Якщо ви не впевнені у виді дерева, варто виставити 1-ий режим, який вказує вище значення.

На екрані висвічуються показники, додатково спрацьовує світловий індикатор, що інтерпретує ці значення. Калібрування відбувається автоматично. Якщо протягом 5 хвилин апарат ввімкнений, але не проводить вимірювань, автоматично вимикається. Попередньо записує кілька попередніх вимірювань.

Вологомір деревини Bosch UniversalHumid має індикатор, який вказує на заряд батарейок, що знаходяться всередині. А замінювати елементи живлення варто тоді, коли індикатор блимає. Щоб вологомір якомога точно проводив розрахунки, потрібно уникати суттєвих перепадів температур. Якщо так сталось — дати 30 хв для адаптації. Під час зберігання сенсори закриті кришкою, яка за потреби відводиться до задньої кришки за допомогою магнітів. Компактні розміри і пістолетна конструкція роблять зручні розрахунки (тримати пристрій можна під потрібним кутом). Для переноски та зберігання продумана петля.