Акумуляторні шурупокрути Bosch серія на 12V

Акумуляторні шурупокрути Bosch серія на 12V – у цілому використовують для внутрішніх робіт при ремонтах та будівництві. Вони легко закручують та відкручують шурупи та гвинти, дюбелі, свердлять дерево та метал. А також є незамінними при зборці та монтажі меблів та фурнітури.

Як вірно обрати саме такий шурупокрут який Вам потрібно?
1.
Мережевий чи акумуляторний? Мережеві шурупокрути у ведучих виробників інструмента як правило виконують лише одну функцію, закручують не великі шурупи і використовуються для гіпсокартону, ДВП, ДСП або фанери. Але вони працюють неймовірно швидко, та не потребують заряджання акумуляторів. Використовувати їх можна там де постійно є електромережа.

Акумуляторні шурупокрути дуже універсальні, вони на порядки потужніші, оснащені швидкозатискним патроном, та дуже мобільні, бо працюють без мережі і за ними не тягнуться дроти живлення. Вони як правило більш дорогі, ала легко заміняють декілька інструментів одразу.

2. Призначення шурупокрута. Треба добре розуміти для якої роботи Ви будете його використовувати. Адже у всіх моделях указані точні параметри того, що вони можуть робити. Максимальний діаметр свердління, максимальний розмір шурупа і таке інше. За це відповідає обертальний момент, який указаний у ТТХ кожної моделі у ньютон метрах (Н/м). А як довго він працює на одному заряді, підкажуть ампер-години. (Ah)
Приклад: шурупокрут з обертальним моментом у 30 Н/м може закрутити шуруп у сосну, 6х100 мм. А при ємності акумулятора у 2.0Ah, цей шурупокрут зробить 36 отворів ∅ 20 мм у листі ДСП товщиною 38 мм.

3. Комплектація може бути якою завгодно. Для шурупокрута на 12 вольтів, підходить будь-якій акумулятор на 12 вольтів, ємністю від 1.5 Ah до 6.0 Ah. Акумулятор може бути один або два або три. Також важливим є зарядний пристрій, чим він потужніший, тим швидше заряджає акумулятори.
Акумуляторні шурупокрути Bosch серія на 12V комплектуються у валізи, L-Boxx або сумки.

Відображаються усі з 20 результатів